Darmowa dostawa od 88,00 PLN
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Blog

10 najlepszych prezentów dla kierowców z 2022

Na całym świecie otrzymanie prawa jazdy jest powodem do świętowania. Aby upamiętnić tę okazję, rzuciliśmy pomysłami w biurze i przeszukaliśmy internet, aby znaleźć najlepsze prezenty dla kierowców. Nic nie jest ważniejsze niż bezpieczeństwo Twojej rodziny i przyjaciół, tym bardziej podczas podróży samochodem. Dzięki temu kierowcy docenią akcesoria, które czynią jazdę bezpieczniejszą i wygodniejszą, np. możliwość słuchania ulubionych piosenek lub popijania ulubionego napoju podczas jazdy. Wybraliśmy różnorodne prezenty dla kierowców, które dadzą im wszystko, czego potrzebują, aby dostosować swój samochód do swoich potrzeb, jednocześnie nie odrywając uwagi od drogi.

W tym przewodniku zakupu przedstawiliśmy 10 najlepszych prezentów dla kierowców z 2022 roku. Przy każdym podkreśliliśmy wszystko, co musisz wiedzieć, aby dokonać dobrego wyboru. Przyjrzyjmy się kilku opcjom prezentowym, które ożywią świąteczne dni!

Czytaj więcej
Porównanie uchwytów na telefon iOttie Easy One Touch 2 i iOttie Easy One Touch 4
W dzisiejszych czasach uchwyt na telefon jest niezbędnym akcesorium samochodowym. Nieważne, czy używasz telefonu do słuchania muzyki, czy do nawigacji, posiadanie uchwytu na telefon znacznie to ułatwi. Umożliwia także obsugę trybu głośnomówiącego. Jest to znacznie bezpieczniejsza opcja niż trzymanie telefonu w rękach podczas jazdy. Wśród dużej oferty uchwytów samochodowych znajdź taki, który będzie trwały, stabilny i utrzyma każdy telefon, nie ważne jak duży lub mały. Mając to na uwadze, porównamy dwa z najbardziej poszukiwanych uchwytów na telefon- iOttie Easy One Touch 2 i  iOttie Easy One Touch 4. Co sprawia, że są tak wspaniałe?
Czytaj więcej
Recenzja magnetycznego uchwytu iOttie Velox z bezprzewodową ładowarką
Mimo coraz częstszego zastosowania technologii MagSafe w urządzeniach elektronicznych, na rynku pojawia się zaskakująco niewiele akcesoriów współpracujących z tym systemem. Mowa tu przede wszystkim o gadżetach samochodowych, jak: uchwyt na telefon i ładowarka. Oficjalnie tylko Belkin i Spigen wypuścili swoje modele. Dziś przetestujemy nowość od iOttie: uchwyt samochodowy iOttie Velox.
Czytaj więcej
Ocena iOttie Aivo Connect: Bezprzewodowy uchwyt samochodowy z Alexą, ładowarka i wiele więcej
Zagłębiając się w tematykę uchwytów samochodowych, poznając iOttie Aivo Connect trudno było spodziewać się rewelacji. Jednak kiedy w końcu podjąłem się testu i skonfigurowałem go w swoim aucie, natychmiast zdałem sobie sprawę, że nie doceniałem tego gadżetu. Nawet jeśli nie używasz Alexy, zbyt często na telefonie, założę się, że jeśli wybierzesz uchwyt samochodowy iOttie Aivo Connect, szybko zgodzisz się, że jest to jedno z najlepszych urządzeń Alexa.
Czytaj więcej
Recenzja Uchwytu iOttie Easy One Touch 4: Idealny uchwyt samochodowy
Niezależnie od tego, czy używasz telefonu do nawigacji czy słuchania muzyki podczas jazdy, uchwyt iOttie Easy One Touch 4 to niezbędne akcesorium, które zadba o twoje bezpieczeństwo za kółkiem. W idealnym świecie nikt nie używałby telefonu podczas jazdy. W prawdziwym świecie jest to zwyczajnie niemożliwe. Chociaż nigdy nie ma usprawiedliwienia dla sprawdzania Twittera, wysyłania SMS-ów lub oglądania filmów na YouTubie podczas prowadzenia auta, czasami może być to konieczne na przykład w celu sprawdzenia wskazówek dojazdu, odebrania niecierpiących zwłoki połączeń przychodzących lub kontrolowania muzyki podczas jazdy. Aby te szybkie interakcje ze smartfonem były jak najbardziej bezpieczne, z pomocą przychodzi nam uchwyt samochodowy iOttie Easy One Touch 4.
Czytaj więcej
Ocena uchwytu rowerowego iOttie Active Edge do iPhone
W ciągu ostatniego miesiąca miałem okazję spędzić trochę czasu z nowym uchwytem rowerowym Active Edge od iOttie. Jest to uchwyt, który umieszcza iPhone lub smartfon bezpośrednio na kierownicy roweru. Weźcie sobie moją radę do serca i zaopatrzcie się w ten produkt, bo naprawdę warto. Jak myślisz, dlaczego?
Czytaj więcej
Recenzja uchwytu Easy One Touch Wireless 2 od iOttie. Szybkie bezprzewodowe ładowanie Qi na przykładzie Google Pixel
iOttie, wiodąca firma produkująca akcesoria mobilne, opracowała swój najnowszy uchwyt samochodowyEasy One Touch Wireless 2. Jest to pierwszy taki uchwyt na smartfony oferujący szybkie bezprzewodowe ładowanie telefonu Google Pixel. iOttie współpracuje z zespołem Google, aby stać się jednym z pierwszych certyfikowanych producentów mających w swojej ofercie produkt Made for Google, który zapewni nam szybkie ładowanie w trasie. Uchwyt Easy One Touch Wireless 2 posiada certyfikowaną przez Qi funkcję bezprzewodowego ładowania wszystkich smartfonowych urządzeń dostępnych na rynku.
Czytaj więcej
Jak działa bezprzewodowa podkładka ładująca iOttie iON?
Ładowarki bezprzewodowe są niesamowitym wynalazkiem. Nie ma nic lepszego niż położyć na czymś telefon, by za moment podnieść go i cieszyć się pięknie naładowaną baterią. Wszystko to jest świetne i w ogóle, ale mniej świetne są projekty, które wyglądają dokładnie tak samo i sprawiają wrażenie, jakby projektowały je maszyny, nie ludzie. iOttie ON - podkładka ładująca, na szczęście nie ma z tym problemu dzięki swojemu wykonaniu z miękkiej tkaniny, które prezentuje się stylowo niezależnie od tego, czy leży obok komputera w biurze czy na szafce przy łóżku w domu.
Czytaj więcej
Ocena uchwytu magnetycznego iOttie iTap do samochodu
Jazda samochodem jest już wystarczająco niebezpieczna nawet bez trzymania telefonu w rękach. Jeśli nie macie jeszcze uchwytu na telefon w samochodzie, nawet nie wiecie, ile czasu i nerwów tracicie z tego powodu. Na szczęście z pomocą przychodzi nam uchwyt magnetyczny iOttie iTap. 
Czytaj więcej
Recenzja uchwytu samochodowego iOttie Easy One Touch Wireless
Możliwość ładowania telefonu przez umieszczenie go na podstawce ładującej lub uchwycie z obsługą Qi zapewnia mi prostotę i bardzo mi się podoba jako praktyczne rozwiązanie. Miejsce, w którym ładowanie za pomocą kabla stawało się dla mnie coraz bardziej irytujące, był mój samochód. iOttie ma świetną ofertę uchwytów na telefon odpowiadającą moim potrzebom, a jest nią uchwyt na deskę rozdzielczą lub przednią szybę Easy One Touch z funkcją bezprzewodowego ładowania.
Czytaj więcej
Recenzja uchwytu samochodowego iOttie Easy One Touch 4 Qi Wireless: Twój iPhone X/8 go potrzebuje!
Nowy iPhone 8, iPhone 8 Plus i iPhone X mają dodatkową zaletę w postaci funkcji bezprzewodowego ładowania, a Apple stawia na standard ładowania Qi. Dla tych, którzy używają uchwytów samochodowych, nadszedł czas, aby rozważyć pójście o krok dalej i przejście do wersji Qi Wireless. Możemy tym samym pożegnać się z czasami, w których konieczne było podłączanie iPhone'a do ładowania w samochodzie. iOttie wysłało nam swoją najnowszą ładowarkę samochodową Easy One Touch 4 Wireless Qi do sprawdzenia. Uchwyt jest kompatybilny z iPhonem 8/8 Plus, iPhonem X oraz różnymi modelami Samsung Galaxy oraz innymi urządzeniami z obsługą funkcji Qi.
Czytaj więcej
Recenzja uchwytu samochodowego iOttie Easy Flex obsługującego bezprzewodowe ładowanie w standardzie Qi
Nienawidzę kabli. Mówię to naprawdę poważnie: nie-na-wi-dzę kabli! Byłem jednym z pierwszych ludzi, którzy zainstalowali w swoim domu bezprzewodowy internet WiFi, nigdy nie miałem telefonu stacjonarnego i zwykłem żartować, że odcinam wszystkie możliwe kable z przyzwyczajenia. Tak już mam. Teraz dzięki uchwytowi samochodowemu iOttie Easy Flex Wireless Qi mam ładowanie bezprzewodowe w samochodzie. Żyć, nie umierać chciałoby się powiedzieć.
Czytaj więcej
Recenzja uchwytu samochodowy iOttie Easy One Touch Wireless dla iPhone X i iPhone 8 z bezprzewodowym ładowaniem Qi
Dawno temu wymieniłem mój dedykowany moduł GPS na aplikację GPS iPhone'a, ale zawsze szukałem ładnego uchwytu samochodowego dla tego telefonu. Teraz, gdy iPhone 8 i iPhone X obsługują bezprzewodowe ładowanie oparte na technologii Qi Wireless, uchwyt samochodowy iOttie Easy One Touch Wireless oferuje elastyczne opcje montażu oraz, jak sama nazwa wskazuje, wbudowane bezprzewodowe ładowanie dla iPhone'a. Dostępna jest tu też funkcja szybkiego odczepu, a po wsunięciu telefonu uchwyt automatycznie blokuje się za pomocą specjalnego mechanizmu.
Czytaj więcej
Recenzja iOttie iTap: Bezprzewodowe ładowanie z uchwytem samochodowym nigdy nie było tak dobre
Jeśli kiedykolwiek korzystałeś lub korzystałaś już z bezprzewodowego uchwytu do ładowania telefonu, wiesz na pewno, że dwa największe problemy to ustawianie telefonu w punktach ładujących oraz późniejsze utrzymanie go w tej pozycji. Nic nie jest bardziej frustrujące niż przekonanie, że twój telefon ładuje się bezprzewodowo tylko po to, by odkryć potem, że został on lekko zepchnięty ze swojej orientacji i bateria nadal woła o pomoc. Uchwyt samochdowy iOtie iTap to świetny dodatek do każdego telefonu obsługującego ładowanie QI.
Czytaj więcej
Recenzja: Uchwyt samochodowy do telefonu iOttie Easy One Touch 3
Wahałem się przed recenzowaniem kolejnego uchwytu samochodowego do telefonu, ale cieszę się, że zrobiłem to dla iOttie Easy One Touch 3. Już sama jakość wykonania tego produktu wyróżnia go na tle większości innych mocowań do samochodu, choć ostatecznie to świetne opcje konfiguracji są tym, co naprawdę czyni ten sprzęt wyjątkowym.
Czytaj więcej
pixel