Darmowa dostawa od 88,00 PLN
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Uchwyty iOttie

( ilość produktów: 20 )

Uchwyty iOttie to jedne z najbardziej popularnych uchwytów na telefon klasy premium. To wysokiej jakości akcesoria, które dopasowane są do potrzeb niemal każdego kierowcy. W ich tworzeniu kierujemy się przede wszystkim trwałością, praktycznymi rozwiązaniami ułatwiającymi codzienne życie i nowoczesnym wyglądem. Oferujemy uchwyty iOttie do samochodu, podzielone seriami ze względu na funkcjonalność i kompatybilność z danymi modelami telefonów: iOttie Easy One Touch oraz w wersji Wireless, iOttie Velox, Ottie Auto Sense, iOttie iTap Magnetic, iOttie iTap Wireless
Część z nich oferuje bezprzewodowe ładowanie Qi, inne dostępne są dla iPhone'ów z MagSafe, pozostałe to uniwersale uchwyty na telefon, które będą odpowiednie i do Apple iPhone, i do smartfonu z Androidem.

Uchwyty iOttie

Uchwyty iOttie to akcesoria znane na rynku od ponad 10 lat z solidnych, praktycznych rozwiązań w zakresie uchwytów na telefon. To dziesiątki  produktów, które pokochały tysiące klientów. Jak sami stwierdzają: Po przetestowaniu uchwytu iOttie, nie chce się wracać do tańszych odpowiedników. Zaprojektowane z myślą o ułatwianiu codziennych podróży i precyzyjnie wykonane, sprawiają, że najdłuższa droga staje się przyjemnością i na długo pozostaje jako miłe wspomnienie. Co więcej uchwyty iOttie zapewniają bezpieczeństwo w podróży. Zachowane w jak najmniejszych rozmiarach nie zajmują dużej powierzchni i nie ograniczają swobody ruchów. Łatwo je zamontować i zdemontować, co oszczędza Twój czas i nie wystawia Twojej cierpliwości na próbę. Telefon w uchwycie iOttie umieszcza się łatwo i sprawnie, jak w przypadku serii Easy One Touch Wireless - przyłożenie urządzenia do uchwytu sprawia, że jego ramiona automatycznie się zaciskają, zapewniając stabilną pozycję. Niemal każdy produkt iOttie charakteryzuje się łatwością obsługi, w trosce o bezpieczeństwo w trakcie podróży.

iOttie uchwyty do każdego samochodu

Uchwyty na telefon iOttie to akcesoria zachowane w minimalistycznym stylu i nowoczesnym designie, świetnym przykładem jest iOttie Velox. Pozbawione są dodatkowych zdobień i zbędnych elementów, które mogą niepotrzebnie zajmować miejsce. Wyposażone są wyłącznie w niezbędne elementy, które mogą zapewnić stabilną pozycje dla Twojego telefonu. Nowoczesność odnosi się zarówno do wyglądu, jak i funkcjonalności. Uchwyty iOttie są projektowane przez grono designerów, którzy starają się, aby każdy produkt miał ergonomiczny kształt i swoim wyglądem wpasowywał się we wnętrze Twojego samochodu.

Uchwyty na telefon iOttie

Możliwości, jakie w praktyce dają uchwyty iOttie to komfort i bezpieczeństwo jazdy samochodem. Długa podróż to nie zawsze przyjemność, dlatego warto pomyśleć o rozwiązaniach, które sprawią, że minie ona szybko. Nasze uchwyty na telefon utrzymają Twój telefon w stabilnej, niezmiennej pozycji, naładują Twój telefon, abyś po dotarciu do celu mógł swobodnie korzystać z telefonu - taka właśnie jest seria iOttie Auto Sense. Sprawią, że pozbędziesz się niepotrzebnych kabli, dzięki bezprzewodowemu ładowaniu Qi. Umożliwią rozmowę w trybie głośnomówiącym, przez słuchawki lub przez Bluetooth. Wszystkie te czynniki wpłyną na maksymalne zwiększenie bezpieczeństwa i wygody jazdy.

 

W naszym sklepie znajdziesz także uchwyty samochodowe iOttie do kratki, szyby i kokpit, uchwyty rowerowe, uchwyty do iPhone, uchwyty do Samsung oraz Uchwyty MagSafe. Poznaj całą naszą ofertę!

 

pixel