Darmowa dostawa od 88,00 PLN
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Jak działa bezprzewodowa podkładka ładująca iOttie iON?

2022-09-29
Jak działa bezprzewodowa podkładka ładująca iOttie iON?

Ładowarki bezprzewodowe są niesamowitym wynalazkiem. Nie ma nic lepszego niż położyć na czymś telefon, by za moment podnieść go i cieszyć się pięknie naładowaną baterią. Wszystko to jest świetne i w ogóle, ale mniej świetne są projekty, które wyglądają dokładnie tak samo i sprawiają wrażenie, jakby projektowały je maszyny, nie ludzie. iOttie iONna szczęście nie ma z tym problemu dzięki swojemu wykonaniu z miękkiej tkaniny, które prezentuje się stylowo niezależnie od tego, czy leży obok komputera w biurze czy na szafce przy łóżku w domu. Jakby tego mało, zestawy iOttie iON zawierają także zasilacz sieciowy, aby jeszcze bardziej ułatwić nam życie.

 

iOttie iON Podkładka Ładująca

Zapomnij o kablach!

iottie iON ładowarka bezprzewodowa

Kompaktowa i super wydajna bezprzewodowa podkładka ładująca iOttie iON z zasilaczem sieciowym

iOttie iON współpracuje z dowolnym urządzeniem posiadającym funkcję ładowania bezprzewodowego Qi. Produkt jest wykonany z miękkiej tkaniny w kolorze ciemnoszarym, która dobrze wygląda w domu i zapewnia telefonowi wolne od zarysowań miejsce do odpoczynku. Podkładka jest naprawdę kompaktowa, więc łatwo będzie nam ją wziąć ze sobą w podróż na wakacje lub do biura.


Bezprzewodowa podkładka ładująca iOttie iON posiada certyfikację Qi, dzięki czemu zapewnia szybkie ładowanie urządzeń obsługujących tę funkcję, podczas gdy elegancki design pozwoli nam uczynić z tego produktu ciekawy dodatek dla wystroju domu czy miejsca pracy. Podkładka szczególnie ładnie komponuje się z półką na telewizor w salonie, gdyby ktoś szczególnie lubił ładować swój telefon podczas oglądania telewizji. Na górze urządzenia znajduje się mały, silikonowy pierścień, który zapobiega ślizganiu i zapewnia przyczepność. Mały ekran umieszczony z przodu urządzenia informuje o nas prawidłowym ładowaniu telefonu.


Istnieją dwie wersje produktu iOttie iOn: iON Plus i iON Mini. Ta druga jest na tyle kompaktowa, że możemy bez problemu włożyć ją do torebki lub plecaka i zabrać ze sobą wszędzie. Biorąc pod uwagę, że produkt jest również wyposażony we własny zasilacz sieciowy, dysponujemy wszystkim, czego potrzeba do bezprzewodowego ładowania w dowolnym miejscu, co w połączeniu z jakościowym i miłym dla oka wykonaniem znacząco wyróżnia ten produkt na tle konkurencji.

   

Źródło: www.androidcentral.com

pixel