Darmowa dostawa od 88,00 PLN
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Uchwyty do Samsung iOttie

( ilość produktów: 14 )

Uchwyty na telefony Samsung dostępne są w sklepie iOttie.pl w wielu wariantach. Mamy uchwyty Samsung do szyby i kokpitu, kratki, slotu CD lub uchwytu kubka. A to wyłącznie podział ze względu na sposób montażu. Możesz u nas kupić uchwyt samochodowy do Samsung S22 Ultra oraz S20 FE, który utrzyma Twój telefon w stabilnej pozycji przez całą podróż. Dzięki minimalistycznemu kształtowi wpasuje się w każdy rodzaj samochodowego wnętrza i zapewni pełną swobodę ruchów. Uchwyty do telefonów Samsung marki iOttie nie tylko gwarantują stabilne ułożenie smartfonu, ale także zapewniają solidne wykonanie oraz szereg dodatkowych funkcji. 

Uchwyt na telefon Samsung marki iOttie

Kiedy ruszasz w długą podróż uchwyt na telefon Samsung jest jak trzecia ręka. I to ręka, która nigdy się nie męczy. To ogromna zaleta, ponieważ przez całą drogę, niekiedy kilku lub kilkunastogodzinną, Twój telefon pozostaje w Twoim polu widzenia. Nie musisz spuszczać wzroku z drogi, żeby zobaczyć kto dzwoni lub upewnić się, czy wybrany kierunek jazdy jest dobry. To wpływa na Twoje bezpieczeństwo i Twoich towarzyszy podróży.

Poza zapewnieniem pozycji telefonu, wiele uchwytów do telefonów Samsung ma też funkcję ładowarki. W trakcie drogi możesz ładować baterie telefonu, nie obawiając się, że nawigacja lub słuchanie muzyki, pozbawi Cię dostępu do świata. 

Innym rozwiązaniem jest bezprzewodowe ładowanie Qi. Uchwyty iOttie Easy One Touch Wireless 2 Qi zapewnia bezprzewodowe ładowanie, nie wymagające dodatkowych kabli i poplątanych przewodów. 

Uchwyt do Samsung do szyby, kokpitu i kratki

Sposobów montażu uchwytu na telefon Samsung jest kilka. W sklepie iOttie.pl oferujemy uchwyty samochodowe, które możesz umieścić na kokpicie, przedniej szybie, w kratce wentylacyjnej, w slocie CD oraz w uchwycie kubka. Wybór miejsca zależy od Ciebie i Twoich potrzeb. 

Jeśli wymagasz możliwości zbliżania i oddalania telefonu od siebie, powinieneś przyjrzeć się uchwytom do Samsung montowanym na desce rozdzielczej. Mają one teleskopowe ramię, które umożliwia ustawienie uchwytu w niemal dowolnej pozycji. Podobna możliwość oferuje uchwyt iOttie Auto Sense Wireless Qi montowany do szyby. Ten rodzaj sprawdzi się jako uchwyt do Samsung S21 FE, S22 Plus oraz S10.

Jeśli wolisz nie ograniczać nawet w najmniejszym stopniu pola widzenia, zwróć uwagę na uchwyt samochodowy montowany do kratki nawiewu lub w slot CD. To w większości uniwersalne akcesoria, które zajmują niewielka powierzchnię i są bardzo funkcjonalne. Odpowiednie m.in. jako uchwyt do Samsung S22, S21 Plus oraz Note 20 Ultra.

 

W sklepie Ottie.pl kupisz także uchwyty iOttie, uchwyty samochodowe, uchwyty rowerowe, uchwyty do iPhone, uchwyty z MagSafe.

pixel