Darmowa dostawa od 88,00 PLN
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Uchwyty do iPhone iOttie

( ilość produktów: 20 )

Uchwyty do iPhone marki iOttie to wysokiej klasy akcesoria przeznaczone do telefonów Apple. To uchwyty na telefon do samochodu wspierające komfortową i bezpieczną jazdę. W sklepie iOttie.pl znajdziesz uchwyty do iPhone 14, 13,12 oraz do starszych modeli Apple iPhone. To szeroki wybór produktów z funkcjami dopasowanymi do Twoich potrzeb. Możesz wybierać z uchwytów montowanych do szyby i kokpitu, kratki, slotu CD lb uchwytu kubka. W Twoim samochodzie z łatwością znajdziesz miejsce dla akcesorium, które ułatwi ci nawigację i sprawne dotarcie do celu podróży. 

Uchwyty na telefon Apple iPhone

Podczas jazdy samochodem uchwyt na telefon Apple iPhone to idealne wsparcie kierowcy. Utrzymuje Twój iPhone w stabilnej pozycji, umożliwia pełną widoczność i zwiększa poziom komfortu, a to bardzo istotne przy wielu godzinach spędzonych za kierownicą. Uchwyt do iPhone to dobre rozwiązanie dla zawodowych kierowców, dla podróżników, handlowców oraz osób, które często jeżdżą samochodem. Nawet jeśli nie używasz telefonu jako nawigacji, zwykle trudno znaleźć odpowiednie miejsce dla telefonu Apple. Dlatego, aby zadbać o pełne bezpieczeństwo swojego podróżowania, poznaj uchwyty do iPhone, które zamienią jazdę samochodem w przyjemność.

Przygotowaliśmy pełną ofertę produktów dedykowanych telefonom Apple, kupisz tu:

Mamy wiele uchwytów na telefon także do starszych modeli telefonów Apple, jak: iPhone SE, iPhone 8, czy iPhone XR.

Uchwyty do iPhone marki iOttie

Umieszczając swój iPhone w uchwycie iOttie nie musisz szukać telefonu, jeśli zadzwoni podczas jazdy- zawsze masz go w zasięgu wzroku. Ułożony jest w stabilnej, niezmiennej pozycji, bez względu na utrudnienia na drodze. Twój iPhone pozostanie w uchwycie tak długo, dopóki sam go nie zdemontujesz. A możesz liczyć na wyjątkowo szybkie umieszczenie i wyjęcie iPhone'a z tego akcesorium. W przypadku serii Easy One Touch, uchwytu używasz przy użyciu jednej ręki.
W bogatej ofercie produktów sklepu iOttie.pl znajdują się także uchwyty z ładowaniem indukcyjnym, zapewniające zasilenie energii Twojego telefonu w trakcie podróży. To również uchwyty dedykowane przede wszystkim telefonom Apple, czyli uchwyty z MagSafe, które za pomocą nowoczesnej technologii utrzymują telefon w uchwycie bez dodatkowych kabli. Dostępne są serie z bezprzewodowym ładowaniem.

Uchwytu do iPhone marki iOttie możesz używać z etui, bez względu na rodzaj. Regulowane ramiona, umożliwiają dopasowanie wielkości akcesorium do rozmiarów telefonu Apple. 

 

W sklepie Ottie.pl kupisz także uchwyty iOttie, uchwyty samochodowe, uchwyty rowerowe, uchwyty do Samsung.

pixel