Darmowa dostawa od 88,00 PLN
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Recenzja uchwytu samochodowy iOttie Easy One Touch Wireless dla iPhone X i iPhone 8 z bezprzewodowym ładowaniem Qi

2022-09-29
Recenzja uchwytu samochodowy iOttie Easy One Touch Wireless dla iPhone X i iPhone 8 z bezprzewodowym ładowaniem Qi

Dawno temu wymieniłem mój dedykowany moduł GPS na aplikację GPS iPhone'a, ale zawsze szukałem ładnego uchwytu samochodowego dla tego telefonu. Teraz, gdy iPhone 8 i iPhone X obsługują bezprzewodowe ładowanie oparte na technologii Qi Wireless, uchwyt samochodowy iOttie Easy One Touch Wireless oferuje elastyczne opcje montażu oraz, jak sama nazwa wskazuje, wbudowane bezprzewodowe ładowanie dla iPhone'a. Dostępna jest tu też funkcja szybkiego odczepu, a po wsunięciu telefonu uchwyt automatycznie blokuje się za pomocą specjalnego mechanizmu. Istnieje również opcjonalna „stópka”, która pozwoli utrzymać telefon w stałej pozycji.

Uchwyt samochodowy iOttie oferuje mocną przyczepność zarówno telefonu, jak i deski rozdzielczej lub przedniej szyby. Istnieje wiele połączeń, które umożliwiają ustawienie uchwytu i telefonu iPhone w pożądany sposób, ale prawdziwym atutem jest zintegrowane bezprzewodowe ładowanie Qi. Szczerze mówiąc, nie byłem w stanie sprawić, aby ładowanie odbywało się konsekwentnie (zarówno z etui, jak i bez niego), dopóki firma Apple nie wypuściła aktualizacji systemu operacyjnego iOS 11.2 z obsługą szybkiego ładowania. Jeśli więc masz problemy w tej kwestii, upewnij się najpierw, że dokonałeś lub dokonałaś aktualizacji do najnowszej wersji systemu iOS. Mając to za sobą, iOttie bez przeszkód ładował mojego iPhone’a.

Uchwyt samochodowy iOttie Easy One Touch

Co ciekawe, uchwyty samochodowe iOttie są przeznaczone nie tylko dla iPhone'ów i obsługują w istocie wiele różnych rozmiarów telefonów. Oferują również uchwyt do wejścia na CD i uchwyt do kratki wentylacyjnej - oba sprzedawane oddzielnie, a więc mam całkiem szeroki wybór. Chciałbym zobaczyć opcję mocowania dla uchwytu na kubek tylko po to, aby odciążyć od dodatkowych gadżetów mój zestaw stereo i deskę rozdzielczą, a także – i może przede wszystkim - przednią szybę w moim samochodzie.

Zalety Uchwytu iOttie Easy One Touch do iPhone:
  • Mocny zaczep
  • Elastyczny i łatwy do ustawienia w wybranej pozycji
  • Zintegrowana funkcja bezprzewodowego ładowania Qi Wireless
  • Obsługuje wiele różnych rozmiarów telefonów
  • iOttie sprzedaje również wersje uchwytów mocowanych na otworze wentylacyjnym lub wejściu na płyty CD
Wady Uchwytu iOttie Easy One Touch do iPhone:
  • Brak opcji mocowania dla uchwytu na kubek

Końcowy werdykt

Jeśli szukasz uchwytu do iPhone do samochodu, iOttie wychodzi naprzeciw wszystkim możliwym oczekiwaniom w zakresie umocowania Twojego telefonu, a nawet jego bezprzewodowego ładowania.

 

Źródło: www.iphonelife.com

 

Polecane

pixel