Darmowa dostawa od 88,00 PLN
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Recenzja: Uchwyt samochodowy do telefonu iOttie Easy One Touch 3

2022-09-29
Recenzja: Uchwyt samochodowy do telefonu iOttie Easy One Touch 3

Wahałem się przed recenzowaniem kolejnego uchwytu samochodowego do telefonu, ale cieszę się, że zrobiłem to dla serii iOttie Easy One Touch 3. Już sama jakość wykonania tego produktu wyróżnia go na tle większości innych mocowań do samochodu, choć ostatecznie to świetne opcje konfiguracji są tym, co naprawdę czyni ten sprzęt wyjątkowym.

uchwyt iottie easy one touch 3

Przód pudełka Uchwytu iOttie Easy One Touch 3

uchwyt iottie easy one touch 3

Tył pudełka Uchwytu iOttie Easy One Touch 3

Uchwyt iOttie Easy One Touch 3

Uchwyt samochodowy do telefonu iOttie Easy One Touch 3 składa się z trzech części. Pierwszą z nich jest podstawa (baza) do mocowania, posiadająca unikalne ramię teleskopowe. Druga to podstawka na smartfon, która jest kompatybilna z urządzeniami o szerokości do 3,5 cala (i nie mniejszej niż 2,3 cala), co w celach referencyjnych jest więcej niż wystarczające dla mojego przewymiarowanego iPhone’a 6 Plus w obudowie Rokform. Trzecia część to tzw. Dashboard Gel Pad, czyli podkładka z żelem, która pozwala zamontować sprzęt na desce rozdzielczej pojazdu, nawet przy dzisiejszych silnie teksturowanych powierzchniach.

uchwyt iottie easy one touch 3

Zawartość opakowania

uchwyt iottie easy one touch 3

Po wyjęciu z folii

uchwyt na telefon iottie

Uchwyt samochodowy na szybę i kokpit

uchwyt iottie easy one touch 3

Podstawa uchwytu z innej perspektywy

Proces montażu jest prosty:

  1. Podłącz bazę do przegubu kulowego na podstawie montażowej.
  2. Zdecyduj, czy wolisz mocowanie na desce rozdzielczej (użyj podkładki z żelem), czy też na przedniej szybie. Tak czy inaczej, połączenie jest wyjątkowo bezpieczne nawet przed zabezpieczeniem mocowania poprzez zaciągnięcie dźwigni (wiem, o czym mówię, ponieważ miałem okazję przestawiać uchwyt na mojej szybie i trudno było go od niej odczepić!).
  3. Zaciągnij dźwignię, aby umocować uchwyt.
  4. Dokręć wszystkie pokrętła.
  5. Naciśnij paski zwalniające na podstawie celem ich zablokowania.
  6. Połóż smartfon na zapadce „Easy One Touch Trigger", która automatycznie zablokuje ramiona, zabezpieczając urządzenie. W razie potrzeby wyreguluj dolną podpórkę stopy.
iottie easy one touch 3

Mój iPhone 6 Plus wewnątrz uchwytu

Następnie możesz wykonać dowolne inne zmiany, w tym dostosować długość teleskopowego ramienia. Naprawdę nie mogę sobie wyobrazić sytuacji, w której nie byłbyś lub nie byłabyś w stanie dopasować swojego smartfonu dokładnie tak, jak tego potrzebujesz. Oferta iOttie jest zdecydowanie godna polecenia, jeśli szukasz wysokiej klasy uchwytu samochodowego do swojego smartfona.

Źródło: armchairarcade.com

 

Polecane

pixel