Darmowa dostawa od 88,00 PLN
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Porównanie uchwytów na telefon iOttie Easy One Touch 2 i iOttie Easy One Touch 4

2022-09-29
Porównanie uchwytów na telefon iOttie Easy One Touch 2 i iOttie Easy One Touch 4

W dzisiejszych czasach uchwyty samochodowe iOttie są niezbędnym akcesorium. Nieważne, czy używasz telefonu do słuchania muzyki, czy do nawigacji, posiadanie uchwytu na telefon znacznie to ułatwi. Oprócz używania go do tego, można również używać telefonu w trybie głośnomówiącym do prowadzenia rozmów. Jest to znacznie bezpieczniejsza opcja niż trzymanie go w rękach podczas jazdy. Jednak bardzo łatwo jest znaleźć dowolny uchwyt samochodowy. Ale, nie należy zadowolić się byle jakim. Musisz znaleźć taki, który będzie trwały, stabilny i będzie w stanie utrzymać każdy telefon, nie ważne jak duży lub mały.

Mając to na uwadze, porównamy dwa z najbardziej poszukiwanych uchwytów na telefon- iOttie Easy One Touch 2 i iOttie Easy One Touch 4. Co sprawia, że są tak wspaniałe?

uchwyt na telefon uchwyt iottie
Uchwyt Samochodowy iOttie Easy ONE Touch 4 Qi Vent do kratki Z Ładowaniem Indukcyjnym


Najpierw przedstawimy podstawowe podobieństwa i różnice, a także zalety i wady, a na koniec wydamy opinię, który uchwyt do telefonu iOttie jest lepszym wyborem.


Uchwyt iOttie Easy One Touch 2 vs 4 - Podobieństwa

Kompatybilność uchwytów na telefon

Dzięki swojej konstrukcji uchwyt samochodowy iOttie Easy One Touch 2 i 4 są kompatybilne z różnymi telefonami. Jest to możliwe dzięki temu, że uchwyty boczne przesuwają się w zależności od szerokości telefonu. Ponadto w modelu iOttie Easy One Touch 4 dolną stopkę można przesunąć lub całkowicie usunąć. Produkty mogą pasować do telefonów o rozmiarach od 2,3 cala do 3,2 cala w przypadku iOttie 2 lub do 3,5 cala w przypadku uchwytu iOttie 4.

Orientacja pozioma

Jedną z cech takich opcji jest możliwość obrócenia telefonu do orientacji poziomej. Wiele osób woli używać swoich telefonów w ten sposób podczas korzystania z nawigacji. Na szczęście dla Ciebie, zarówno iOttie Easy One Touch 2, jak i 4 potrafią to zrobić.

Mocowanie do kratki

Uchwyty iOttie Easy One Touch 4 i 2 posiadają fantastyczny sposób mocowania, która służy do umieszczenia uchwytu w samochodzie. Dzięki odpowiednio wyprofilowanym elementom, możesz zamontować uchwyt w kratce wentylacyjnej. Uchwyt będzie trzymał się niezależnie od tego, jak wysoka jest temperatura lub jak wyboista jest droga.

uchwyt na telefon uchwyt iottie

Blokada/zwolnienie jednym przyciskiem

Dzięki temu mechanizmowi możesz łatwo i szybko korzystać z uchwytu na telefon. Posiada go zarówno iOttie Easy One Touch 2 jak i 4. Nie tylko możesz szybko zamontować swój telefon w uchwycie, ale także zwolnić go jednym ruchem ręki. Jest to idealne rozwiązanie, gdy unikamy używania obu rąk lub gdy się spieszymy.


Różnice pomiędzy uchwytem iOttie Easy One Touch 2 a iOttie Easy One Touch 4

Normalnie, oba te uchwyty samochodowe będą miały dolną stopę. Jednakże, istnieje różnica pomiędzy modelami. Po pierwsze, iOttie Easy One Touch 2 posiada dolną stopę, którą można przesuwać z boku na bok w celu regulacji. Możesz go przesunąć i zrobić miejsce na kabel, jeśli chcesz naładować swój telefon. Następnie w przypadku iOttie Easy One Touch 4 znajdziesz to samo. Jednak w tym modelu dolna stopa może być przesuwana w górę i w dół. Możesz też całkowicie usunąć ją z urządzenia, aby pomieścić większe telefony. Wreszcie ostatnia różnica to cena. Model iOttie Easy One Touch 2 jest bardziej przystępny cenowo. Drugi model, iOttie Easy One Touch 4 będzie Cię kosztował więcej niż The iOttie Easy One Touch 2.   Źródło: productcomparison.co

Polecane

pixel