Darmowa dostawa od 88,00 PLN
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Opinia o iOttie Easy One Touch Connect - uchwytu samochodowego z Alexą

2022-09-29
Opinia o iOttie Easy One Touch Connect - uchwytu samochodowego z Alexą

Przed nami nowy produkt od iOttie, a mianowicie uchwyt samochodowy o nazwie modelu iOttie Easy One Touch Connect, który pozwala nam konwersować w samochodzie z Alexą.

iottie easy one touch

Uchwyt iOttie Easy One Touch z Alexą

Istnieje nowy sposób na zabranie ze sobą Alexy w następną podróż lub do supermarketu, a wszystko to dzięki nowemu uchwytowi samochodowemu na telefon iOttie Easy One Touch Connect. Ten nowy uchwyt z włączoną funkcją Alexa został zaprojektowany jako najbardziej pomocny i przydatny pasażer, jakiego kiedykolwiek przyjdzie nam zabrać ze sobą na przejażdżkę.

Dzięki Alexie na pokładzie będziemy mieć dostęp do pogody w trybie głośnomówiącym, wskazówki dojazdu, wykonywanie połączeń telefonicznie, odtwarzanie ulubionej muzyki, podcastów, a nawet nadrabianie zaległości w niektórych audiobookach.

Ponadto Alexa może pomóc nam w inteligentnym zarządzaniu domem, gdy jesteśmy daleko od naszego miejsca zamieszkania. Powiedzmy na przykład, że zapomniałeś lub zapomniałaś wyłączyć światła lub zamknąć drzwi przy wychodzeniu z domu? To nie powód do zmartwień – wystarczy, że poprosisz wtedy Alexę, aby zrobiła to za Ciebie, gdy jesteś w trasie.


easy one touch iottie uchwyt

Jak działa uchwyt z Alexą?

Produkt, o którym mowa w tym artykule, jest wyposażony w stojak, podstawkę montażową, organizator kabli i ładowarkę samochodową z kablem Micro-USB. Nie ma tu mocowania telefonu, niemniej dwuportowa ładowarka samochodowa sprawi, że nasze urządzenia pozostaną naładowane i zapewnią nam pełną moc i funkcjonalność Alexy podczas podróży.

Alexa w trasie z iOttie Easy One Touch Connect

Nie pozostaje nic, tylko ruszać w trasę!

Szukacie innego sposobu na zabranie Alexy w swoją następną podróż? Jeśli tak, nie musicie szukać dalej niż uchwyt samochodowy iOttie Easy One Touch Connect. Dzięki niemu nasz telefon będzie stabilnie zamontowany i naładowany, a szeroki wachlarz ponad dziesięciu tysięcy funkcji Alexy będzie dostępny na nasze zawołanie. Niezależnie od tego, czy chcemy sprawdzić pogodę, odtwarzać muzykę, zadzwonić do mamy lub znajomego, czy też kontrolować na odległość nasz inteligentny zestaw domowy, ten podłączony uchwyt samochodowy na telefon będzie strzałem w dziesiątkę.

 

Źródło: www.androidcentral.com

Polecane

pixel