Darmowa dostawa od 88,00 PLN
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Uchwyty MagSafe iOttie

( ilość produktów: 7 )

Uchwyty na telefon z MagSafe to magnetyczne uchwyty samochodowe. Przeznaczone do urządzeń obsługujących technologię MagSafe, czyli głównie najnowszych telefonów Apple iPhone. Utrzymanie sprzętu w uchwycie jest możliwe, dzięki magnetycznej sile wytworzonej między iPhone'em a uchwytem MagSafe. Zapewnia to stabilne ułożenie telefonu w uchwycie i niezmienną pozycję. Technologia MagSafe sprzyja także bezprzewodowemu ładowaniu raz natychmiastowemu ułożeniu telefonu w odpowiednim miejscu na uchwycie. Akcesoria iOttie z MagSafe z serii Velox Wireless obsługują ładowanie Qi, dzięki czemu Twój iPhone nie rozładuje się podczas podróży.

Uchwyt magnetyczny na telefon iOttie z MagSafe

W sklepie iOttie.pl stworzyliśmy osobną sekcję produktów uchwytów magnetycznych MagSafe. To wysokiej klasy produkty, wyposażone w nowoczesną technologię, opierająca swoje działanie na magnetycznej sile. Magnesy wbudowane wewnątrz iPhone lub innego urządzenia z MagSafe łączą się z odpowiednikami w uchwycie samochodowym. Dzięki temu stanowią nierozerwalne połączenie, utrzymujące nawet duży iPhone 13 Pro Max w stabilnym położeniu. 

Uchwyty z MagSafe iOttie zaprojektowane zostały w nowoczesnym stylu. Pozbawione zbędnych zdobień i elementów, przypominają płaską płytkę, która wpasowuje się we wnętrze każdego samochodu. Uchwyty magnetyczne to głównie seria Velox, którą cechuje całkowity minimalizm. Również dotyczy to kształtu. Te magnetyczne uchwyty to akcesoria o wyjątkowo niedużych rozmiarach. 

Uchwyt Samochodowy z MagSafe

Uchwyt samochodowy z MagSafe umożliwia utrzymanie stabilnej, niezmiennej pozycji iPhone'a przez całą podróż. Jest to możliwe dzięki technologii MagSafe, w jaką zostały wyposażone najnowsze iPhone'y. System ten sprawia, że ładowanie jest sprawne, a znalezienie optymalnej pozycji do ładowania odbywa sią automatycznie. Używanie uchwytu z MagSafe nie wymaga kabli, ani dodatkowych elementów. W przypadku uchwytu samochodowego dotyczy to ramion, które zwykle w uchwycie do auta występują. Trzymają one urządzenie po obu stronach, niekiedy także od dołu. Do niedawna uchwyt bez tych części był czymś niewyobrażanym. Obecnie uchwyt utrzymujący telefon za pomocą siły magnesów, mocno łączy telefon Apple z akcesorium.

Jednym z kultowych produktów z MagSafe jest iOttie Velox Magnetic Wireless, który używa technologii MagSafe do błyskawicznego osadzenia telefonu w uchwycie oraz do bezprzewodowego ładowania. Montowany jest do kratki nawiewu i zapewnia do 7,5 W mocy, dzięki czemu szybko i sprawnie naładujesz baterię telefonu.

 

pixel