Darmowa dostawa od 88,00 PLN
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Recenzja Uchwytu iOttie Easy One Touch 4: Idealny uchwyt samochodowy

2022-09-29
Recenzja Uchwytu iOttie Easy One Touch 4: Idealny uchwyt samochodowy

Niezależnie od tego, czy używasz telefonu do nawigacji czy słuchania muzyki podczas jazdy, uchwyt iOttie Easy One Touch 4 to niezbędne akcesorium, które zadba o twoje bezpieczeństwo za kółkiem.
W idealnym świecie nikt nie używałby telefonu podczas jazdy. W prawdziwym świecie jest to zwyczajnie niemożliwe.
Chociaż nigdy nie ma usprawiedliwienia dla sprawdzania Twittera, wysyłania SMS-ów lub oglądania filmów na YouTubie podczas prowadzenia auta, czasami może być to konieczne na przykład w celu sprawdzenia wskazówek dojazdu, odebrania niecierpiących zwłoki połączeń przychodzących lub kontrolowania muzyki podczas jazdy.
Aby te szybkie interakcje ze smartfonem były jak najbardziej bezpieczne, z pomocą przychodzi nam uchwyt z serii iOttie Easy One Touch . Chociaż same rozwiązania montowane bezpośrednio na desce rozdzielczej nie są dziś niczym nowym, to jeśli szukamy czegoś sprawdzonego i niezawodnego, offerta iOttie powinna znajdować się na samej górze naszej potencjalnej listy zakupów. Ten idealny towarzysz podróży świetnie łączy w sobie funkcjonalność z bezpieczeństwem podczas jazdy.Uchwyt iOttie Easy One Touch 4 - Zalety

  • Prosty montaż uchwytu iOttie Easy One Touch 4
  • iOttie Easy One Touch 4 Działa tak samo na deskach rozdzielczych jak i szybach
  • Możliwość korzystania z telefonu zarówno w trybie portretowym jak i krajobrazowym
  • Pewne, bezpieczne mocowanie
  Uchwyt iOttie Easy One Touch 4

Uchwyt iOttie Easy One Touch 4 - Wady

  • Uchwyt iOttie Easy One Touch 4 nie jest z pewnością najtańszą ofertą dostępną na rynku w porównaniu do innych producentów
 

Uchwyt iOttie Easy One Touch 4– Co nam się w nim podoba?

Uchwyt iOttie Easy One Touch 4

Zważywszy na to, że jest to pierwszy uchwyt samochodowy, jaki kiedykolwiek kupiłem, wahałem się nieco przed przystąpieniem do jego montażu, ponieważ nie byłem pewien, czego się spodziewać. Na szczęście iOttie sprawia, że cała czynność jest tak prosta jak to tylko możliwe.Uchwyt iOttie Easy One Touch 4

Na początek musimy umieścić okrągłą podkładkę na desce rozdzielczej lub przedniej szybie samochodu. Następnie zostawiamy takie mocowanie na pół godziny, umieszczamy na nim uchwyt, popychamy dźwignię ssania i gotowe. Nie są do tego wymagane żadne narzędzia ani wcześniejsza wiedza, co zapewnia doskonałe pierwsze wrażenie produktu, w którym ciężko jest się do czegokolwiek przyczepić.


Po zamontowaniu uchwytu w samochodzie, korzystanie z niego jest również dziecinnie proste. Istnieje kilka różnych pokręteł, które można tu poluzować lub dokręcić, aby dostosować położenie ramienia uchwytu i tym samym uzyskać idealne dopasowanie do naszych potrzeb. Uchwyt można przesuwać w górę oraz w dół, podczas gdy samo ramię można wydłużyć lub skrócić. Dodatkowo uchwyt jest obracalny, co pozwala nam zdecydować, czy wolimy, aby nasz telefon był trzymany w pionie, czy też w poziomie.


uchwyt iottie easy one touch 4

Aby umieścić telefon w uchwycie, pchnijmy dwie poziome wypustki do wewnątrz. Spowoduje to, że ramiona się otworzą, a kiedy już to zrobią, wystarczy wówczas docisnąć telefon do dużego przycisku z logo iOttie. Naciśnięcie tego przycisku spowoduje, że ramiona zamkną się na bokach telefonu. Aby produkt był kompatybilny z szeroką gamą urządzeń o różnych rozmiarach, dolne nóżki można w razie potrzeby wyciągnąć.


Przed wyruszeniem w drogę upewnijmy się też, że wszystko jest właściwe dokręcone. Jak już doszliśmy do tego etapu i uchwyt nie okazuje żadnych oznak poluzowania, możemy śmiało przemierzać nawet najbardziej wymagające trasy.

 

Uchwyt iOttie Easy One Touch 4 – Co nam się w nim nie podoba?

Jeśli chodzi o negatywne aspekty, jedynym minusem, jaki przychodzi mi do głowy w odniesieniu do iOttie Easy One Touch 4, jest jego cena. Choć rzecz jasna nie mówimy tu o kwotach, na które trzeba by zaciągać kredyty, nie da się ukryć, że na rynku sporo jest konkurencyjnych uchwytów, które dostaniemy nawet za połowę ceny tego konkretnego modelu od iOttie.


Nie mogę mówić, czy w przypadku tych tańszych wariantów jakość idzie w parze z ceną, ale mając szczególnie ograniczony budżet lub zwyczajnie nie chcąc wydawać dużo pieniędzy na uchwyt samochodowy, One Touch 4 może okazać się dla nas zbyt wymagającym produktem.


iOttie Easy One Touch 4

Czy warto kupić uchwyt iOttie Easy One Touch 4?

Faktem jest, że istnieją setki uchwytów teflonowych na deskę rozdzielczą, ale szukając czegoś, czego możemy być pewni i o czym wiemy, że po prostu sprawdzi się w praktyce, ciężko trafić lepiej niż One Touch 4 od iOttie.


Proces montażu tego uchwytu jest prosty, a oferowany zakres modyfikacji pod kątem rozmiaru i widoku zapewni nam optymalny poziom bezpieczeństwa i komfortu podczas podróży samochodem.


Nasza ocena: 5/5


Tak jak wspomnieliśmy wcześniej, niektórzy mogą uznać ten uchwyt za przesadnie drogi w porównaniu z tańszymi opcjami dostępnymi na rynku, ale mając okazję testować go w praktyce na przestrzeni ostatniego tygodnia, uważam, że jest to kwota, która szybko się zwraca i osobiście nie mógłbym być bardziej zadowolony z tego produktu.Źródło: www.androidcentral.com

 

Polecane

pixel