Darmowa dostawa od 88,00 PLN
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Uchwyty na Telefon do Roweru iOttie

( ilość produktów: 2 )

Uchwyt na telefon do roweru jest bardzo przydatnym akcesorium montowanym do kierownicy lub mostka roweru. Służy utrzymaniu stabilnej pozycji Twojego telefonu podczas jazdy, nawet na najbardziej wyboistej drodze.
W naszym sklepie znajdziesz pełną ofertę dostępnych uchwytów rowerowych iOttie. To produkty premium, doceniane nie tylko przez fanów rekreacyjnej jazdy, ale także przez zawodowych kolarzy. Przetestowane i w ekstremalnych warunkach i w codziennym użytkowaniu. Uchwyty na telefon iOttie wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów, odpornych na uszkodzenia. Najbardziej znane serie, czyli iOttie Active Edge i Easy One Touch to cenione i pozytywnie oceniane produkty przez naszych klientów.

Uchwyt na telefon do roweru

Uchwyt na telefon do roweru to akcesorium, które utrzymuje Twój telefon podczas przejażdżki jednośladem w stabilnej pozycji. To akcesorium zabezpieczające smartfon przed upadkiem i uszkodzeniem. Ma dwojaki sposób montowania. Może zostać umieszczony na kierownicy oraz na mostku roweru. Ten pierwszy rodzaj jest bardziej popularny, ze względu na uniwersalne wykorzystanie. Montując uchwyt na telefon na kierownicy zapewniasz sobie świetną widoczność telefonu, możliwość łatwego demontaż, a przede wszystkim jego pełną ochroną. Odpowiedni kąt widzenia telefonu jest niezbędny jest niezbędny jeśli używasz swojego urządzenia jako nawigacji. Uchwyty rowerowe iOttie zapewniają nie tylko łatwe i szybkie mocowanie ale także sprawną zmianę pozycji telefonu, w celu dopasowania do panujących warunków np. podczas zmiany nasłonecznienia.

Uchwyt Rowerowy iOtte na telefon

Spośród niewielu znanych na rynku marek uchwytów rowerowych na telefon, iOttie zdecydowanie się wyróżnia. Czym? Perfekcyjnym wykonaniem i praktycznym zastosowaniem. Dla przykładu uchwyt na telefon do roweru iOttie Easy One Touch 4: umożliwia zamontowanie telefonu jedną ręką, to samo z demontażem. Łatwo umieszcza się go na kierownicy roweru. Podobnie jak iOttie Active Edge Go ma podwójny system zabezpieczeń, który uniemożliwia wysunięcie się telefonu z uchwytu. Pierwsza część to mocowanie do tylnej powierzchni telefonu, druga to system gumowych, super wytrzymałych linek, które okalają każdy narożnik. W ten sposób uchwyt na telefon do roweru chroni Twój telefon, sprawiając, że jego uszkodzenie jest niemal niemożliwe. 
Ich wytrzymałość została przetestowana przez zawodowych kolarzy na intensywnych treningach nie tylko na szosie, ale i w górskich warunkach,  czym możesz przeczytać na naszym blogu: Ocena uchwytu rowerowego iOttie Active Edge do iPhone 

 

W sklepie Ottie.pl kupisz także uchwyty iOttie, uchwyty samochodowe, uchwyty do iPhone, uchwyty do Samsung oraz uchwyty z MagSafe.

pixel