Darmowa dostawa od 88,00 PLN
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Opinia o power banku iON Wireless Go od iOttie. Bezpieczne ładowanie telefonu w każdym miejscu

2022-09-29
Opinia o power banku iON Wireless Go od iOttie. Bezpieczne ładowanie telefonu w każdym miejscu

Power bank iON Wireless Go od iOttie

Całkowicie nowy power bank iOttie iON Wireless Go jest od niedawna dostępny w sprzedaży i momentalnie został okrzyknięty jednym z najbardziej wszechstronnych power banków na rynku. Produkt ten jest w stanie bezprzewodowo ładować wszystkie urządzenia obsługujące funkcję Qi, będąc dodatkowo wyposażonym w porty USB-C i USB-A, aby dać nam na wszelki wypadek jeszcze więcej sposobów na podładowanie naszego smartfona w ciągu dnia.


Dzięki pojemności baterii 10000 mAh, ten power bank od iOttie bez problemu podładuje nasz smartfon lub tablet nawet do kilku razy bez potrzeby podpinania go pod gniazdko. Produkt posiada także wbudowaną diodę LED, która pokazuje procent pozostałej baterii. Dzięki temu nigdy nie będziemy zaskoczeni, że nasz power bank nagle się rozładował. Wskaźnik LED pokazuje się po naciśnięciu specjalnego przycisku tylko wtedy, gdy faktycznie chcemy uzyskać wgląd w tę informację.


powerbank iottie wireless

Jak działa Power Bank iOttie Wireless Go

Umieszczając urządzenie z włączoną funkcją Qi z przodu tego power banku, będziemy mogli ładować nasz telefon lub tablet gdziekolwiek jesteśmy i bez potrzeby noszenia ze sobą ładowarki, pod warunkiem jednak, że zadowala nas moc ładowania na poziomie 5 W. Tymczasem port szybkiego ładowania USB-A 18 W i Power Delivery USB-C 18 W mogą pomóc w jeszcze szybszym ładowaniu urządzeń. Port USB-C działa dwukierunkowo, umożliwiając tym samym ładowanie innych urządzeń lub samego power banku.


iON Wireless Go od iOttie jest również dość stylowym produktem, z miękkim, prążkowanym wykończeniem w kolorach rubinowym lub popiołowym do wyboru. Do zakupu dołączony jest dopasowany kolorystycznie kabel ładujący USB-C, dzięki czemu możemy zacząć korzystać z dobrodziejstw tego power banku od razu po wyjęciu go z pudełka. Jeśli chcesz przerzucić się na wydajniejsze ładowanie swojego telefonu bez potrzeby noszenia ze sobą kabli, nie możesz trafić lepiej niż iOn Wireless Go od iOttie.


Źródło: androidcentral.com

 
pixel