Darmowa dostawa od 88,00 PLN
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Ocena uchwytu magnetycznego iOttie iTap do samochodu

2022-09-29
Ocena uchwytu magnetycznego iOttie iTap do samochodu

Jazda samochodem jest już wystarczająco niebezpieczna bez jednoczesnego trzymania telefonu w rękach. Jeśli nie macie jeszcze magnetycznego uchwytu na telefon w swoim pojeździe, nawet nie wiecie, ile czasu i nerwów tracicie z tego powodu. Na szczęście z pomocą przychodzi nam producent iOttie.

Warto mieć jednak na uwadze, że każdy z uchwytów iOttie to mocowanie zbudowane i zaprojektowane w taki sposób, aby pasowało do konkretnej konfiguracji, dlatego zalecamy wam sprawdzić swój pojazd przed zakupem tego produktu i upewnić się, czy na pewno będzie on kompatybilny z waszą deską rozdzielczą i jej okolicami.

  ocena uchwytu iottie itap

Ocena uchwytu iOttie iTap

Najbardziej uniwersalny z uchwytów iOttie, z którego powinna zapewne będą w stanie skorzystać kierowcy większości pojazdów, to uchwyt iOttie iTap Magnetic przyczepiany na kokpit samochodu.

Z drugiej strony, iOttie posiada również w swojej ofercie inne modele. Jeden z nich wpina się na przykład w otwór wentylacyjny wewnątrz samochodu, a inny - w gniazdo odtwarzacza płyt CD. Każda z tych opcji to nie tylko opłacalny wybór, ale także świetna okazja cenowa, jako że produkty iOttie są relatywnie niedrogie, jeśli by wziąć pod uwagę poziom komfortu i wygody, jaki oferują w zamian.

  iottie itap ocena uchwytu

Magnetyczny uchwyt na telefon iOttie iTap przyczepiany na desce rozdzielczej samochodu

 

Uchwyt na telefon, który warto mieć - iOttie iTap

Wiele samochodowych uchwytów na telefon produkcji iOttie jest obecnie dostępnych w sprzedaży online, w tym model przylegający do deski rozdzielczej i inny, który można wsunąć w stary, zakurzony odtwarzacz płyt CD, z którego prawdopodobnie mało który z nas korzysta w dzisiejszych czasach.

Uchwyt magnetyczny montowany na desce rozdzielczej, czyli iOttie iTap, jest w stanie pomieścić większość smartfonów, zarówno z etui jak i bez niego. Model ten jest wyposażony w metalowe elementy które przyczepia się do telefonu za pomocą taśmy samoprzylepnej, tudzież wolną przestrzeń między telefonem a obudową, dzięki czemu możemy łatwo przymocować telefon do uchwytu za każdym razem, gdy wsiadamy do pojazdu.

Sama podstawka jest wystarczająco kompaktowa i nigdy nie przeszkadza podczas jazdy, a dodatkowo umożliwia nam obracanie urządzeniem o 360 stopni, dzięki czemu możemy używać naszego smartfonu zarówno w trybie pionowym (porterowym), jak i poziomym (krajobrazowym).

Używając recenzji w serwisie Amazon jako punktu odniesienia, nie mamy wątpliwości, że iOttie iTap to solidny produkt – już ponad tysiąc zadowolonych klientów oceniło ten uchwyt pozytywnie, dając mu ogólną notę na poziomie 3,9 z 5 możliwych gwiazdek.

   

Źródło: www.androidcentral.com

   
pixel