Darmowa dostawa od 88,00 PLN
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Uchwyty Samochodowe iOttie

( ilość produktów: 17 )

Uchwyty samochodowe do telefonu to akcesoria montowane na kokpit, deskę rozdzielczą, do szyby, do kratki nawiewu, slotu CD lub uchwytu kubka. Służą jako wsparcie komfortowej i bezpiecznej podróży samochodem, umożliwiając ułożenie telefonu w jednym miejscu. Spośród wielu rodzajów uchwytów samochodowych wyróżnić można uchwyty z ładowaniem indukcyjnym. To produkty, które nie tylko utrzymują telefon, ale zapewniają także bezprzewodowe ładowanie indukcyjne w trakcie jazdy.

Uchwyty Samochodowe do Telefonu

Uchwyty samochodowe iOttie to wysokiej jakości, solidnie wykonane uchwyty dla kierowców, którzy spędzają wiele godzin za kierownicą. Są dostosowane do długich podróży, o czym świadczą systemy zabezpieczeń utrzymujące je w ustalonej pozycji. Tym bardziej sprawdzą się też do codziennego użytkowania - dla osób, którym uchwyt samochodowy umożliwia nawigowanie i bezpieczne dotarcie do celu. Podobnie jest z prowadzeniem rozmów telefonicznych podczas jazdy. Nawet jeśli mamy zestaw głośnomówiący, bez uchwytu trudno znaleźć odpowiednie miejsce w aucie. Dlatego to tak praktyczne akcesoria, które umożliwiają przyjemną podróż.

 

W sklepie iOttie.pl z uchwytami samochodowymi na telefon znajdziesz także uchwyty do iPhone, Uchwyty do Samsung, Uchwyty z MagSafe, uchwyty rowerowe oraz Uchwyty iOttie.

 

pixel