Darmowa dostawa od 88,00 PLN
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Recenzja uchwytu samochodowego iOttie Easy One Touch Wireless

2022-09-29
Recenzja uchwytu samochodowego iOttie Easy One Touch Wireless

Od momentu, gdy mój iPhone X dotarł do mnie do domu, wiedziałem, że to coś wyjątkowego. Jedną z moich ulubionych właściwości najnowszego urządzenia Apple jest, jak się pewnie domyślacie, ładowanie bezprzewodowe. Jestem jednym z tych ludzi, którzy nienawidzą kabli, a kiedy muszę wyciągnąć kabel Lightning (lub jakikolwiek inny kabel w tym celu), aby naładować mój telefon, po prostu psuje mi to dzień. Możliwość ładowania telefonu przez umieszczenie go na podstawce ładującej lub uchwycie z obsługą Qi zapewnia mi prostotę i bardzo mi się podoba jako praktyczne rozwiązanie. Miejsce, w którym ładowanie za pomocą kabla stawało się dla mnie coraz bardziej irytujące, był mój samochód. Nie znoszę grzebać przy przewodach za każdym razem, gdy wsiadam i wysiadam z auta i wolałbym opcję ładowania bezprzewodowego, która jest na wpół trwale podłączona do zasilania. iOttie ma świetną ofertę odpowiadającą tym moim potrzebom, a jest nią uchwyt na deskę rozdzielczą lub przednią szybę iOttie Easy One Touch z funkcją bezprzewodowego ładowania, którego pełna angielska nazwa brzmi Wireless Fast Charging Dash Windshield Mount.

iOttie Easy One Touch recenzja

Uchwyt iOttie Easy One Touch Wireless

Mówimy tu o uniwersalnym uchwycie do smartfona, który zapewnia szybkie ładowanie dzięki mocy bezprzewodowego ładowania Qi. Jest to ten sam uniwersalny system mocowania, jaki znajdziemy w Easy One Touch Wireless od iOttie, tyle że ma dodatkową zaletę możliwości ładowania bezprzewodowego. Uchwyt ma teleskopowe ramię do regulacji pozycji telefonu (wysuwa się z 4,9 do 8,3 cala i obraca się o kąt 225 stopni) i mocuje w środku pojazdu za pomocą specjalnej przyssawki. Easy One jest wyposażony w samoprzylepną podkładkę na deskę rozdzielczą, dzięki czemu można go tam zamontować lub ewentualnie zassać do przedniej szyby auta.

iOttie Easy One Touch Wireless recenzja

Cechy uchwytu iOttie Easy One Touch Wireless:

  • Certyfikacja bezprzewodowego ładowania Qi
  • Szybkie ładowanie za pomocą funkcji Qi Wireless zapewnia do 40% szybsze ładowanie bezprzewodowe niż w standardowej ładowarce
  • Uniwersalny dla wszystkich kombinacji telefonów i pokrowców od 2,3 do 3,72 cala
  • Kompatybilne urządzenia obejmują Samsung Galaxy: Note 8, S8, S8 Plus, S7, S7 Edge, Note 5, S6, S6 Edge, iPhone: X, 8, 8 Plus, LG: G6, LG G6 + i dowolne inne z obsługą funkcji ładowania bezprzewodowego Qi
  • Opatentowany w USA system montażu Easy One Touch
  • Otwory wentylacyjne z tyłu uchwytu umożliwiają cyrkulację chłodnego powietrza, rozpraszając ciepło
  • Regulowana stopę można poruszać pionowo lub w poprzek, aby zapewnić dodatkowe wsparcie dla smartfona
  • Aby uzyskać dodatkową kompatybilność ze smartfonem, można zdjąć stopę
  • • iOttie gwarantuje pełną dwunastomiesięczną gwarancję na wszystkie produkty
iOttie Easy One Touch recenzja

iOttie Easy One Touch Wireless: Uchwyt do kokpitu

Zainstalowałem ten uchwyt w ciągu kilku minut. Zdecydowałem się na przymocowanie uchwytu do kokpitu za pomocą dołączonej lepkiej podkładki. Zachęcam, abyście upewnili się, że Wasza deska rozdzielcza jest wolna od niepożądanego pyłu i zanieczyszczeń przed przyklejeniem do niej uchwytu – dzięki temu zadbacie o właściwe przyleganie produktu do powierzchni. Sugerowałbym również, że jeśli mieszkasz w środowisku, w którym przez większość czasu będziesz chciał zdejmować uchwyt ssący z podkładki gdy nie jest on używany, zwrócić uwagę na to, aby nie stracił on siły zasysania z powodu ciepła.
Nie miałem problemu z montowaniem uchwytu, który nie jest jeszcze podłączony do lepkiej podkładki, ale zdaję sobie sprawę, że są regiony, w których średnia temperatura w najgorętszej części dnia potrafi wynieść nawet 50 stopni Celsjusza. iOttie zaleca podniesienie przyssawki, jeśli ta się zabrudzi, aby utrzymać maksymalną funkcjonalność mechanizmy zasysającego.

iOttie Easy One Touch uchwyt

Ocena uchwytu iOttie Easy One Touch

Działanie uchwytu jest prawdopodobnie najbardziej imponującą jego częścią. iOttie zaprojektowało go tak, aby umożliwić jego założenie i/lub ściągnięcie za jednym dotknięciem. Na podłożu uchwytu smartfona znajduje się łatwy wyzwalacz o nazwie One Touch Trigger. Po wciśnięciu telefonu do uchwytu, mechanizm blokujący zatrzaskuje się wokół niego. Aby zdjąć telefon, należy zacisnąć paski zwalniające, które zwolnią wówczas boczne ramiona blokujące a następnie sam telefon. Naprawdę podobała mi się ta metoda zabezpieczenia mojego smartfona, aczkolwiek zdarzył mi się jeden przypadek, kiedy to telefon wyślizgnął się z uchwytu i uderzył o podłogę mojej samochodu Niestety spowodowało to w efekcie zarysowanie narożnika mojego iPhone'a X. Poza tym nieszczęśliwym wypadkiem, Easy One Touch Wireless był mile widzianym dodatkiem do mojego auta.

uchwyt na telefon iOttie Easy One Touch

Mogę śmiało polecić ten uchwyt tym wszystkim, którzy chcą dodać ładowanie bezprzewodowe do kolekcji funkcji swojego pojazdu. Jedynym problemem, jaki naprawdę miałem z tym produktem, jest to, że nie mogę używać opcji CarPlay w tym samym czasie. Moje radio samochodowe jest wyposażone w Bluetooth, więc mogę słuchać muzyki z telefonu i odbierać połączenia telefoniczne za pomocą Bluetootha, ale nie mogę korzystać z innych funkcji takich jak właśnie CarPlay, chyba że jestem połączony za pomocą kabla Lightning z moim systemem stereo. Uchwyt jest dostarczany z kablem Micro USB, ładowarką samochodową i panelem Dashboard dla deski rozdzielczej.

 

Źródło: www.macsources.com

Polecane

pixel