Uchwyt iOttie Easy One Touch 4 – idealny towarzysz podróży

Uchwyt iOttie Easy One Touch 4 – idealny towarzysz podróży

Niezależnie od tego, czy używasz telefonu do nawigacji czy słuchania muzyki podczas jazdy, iOttie Easy One Touch 4 to niezbędne akcesorium, które zadba o twoje bezpieczeństwo za kółkiem.

W idealnym świecie nikt nie używałby telefonu podczas jazdy. W prawdziwym świecie jest to zwyczajnie niemożliwe.

Chociaż nigdy nie ma usprawiedliwienia dla sprawdzania Twittera, wysyłania SMS-ów lub oglądania filmów na YouTubie podczas prowadzenia auta, czasami może być to konieczne na przykład w celu sprawdzenia wskazówek dojazdu, odebrania niecierpiących zwłoki połączeń przychodzących lub kontrolowania muzyki podczas jazdy.

Aby te szybkie interakcje ze smartfonem były jak najbardziej bezpieczne, z pomocą przychodzi nam uchwyt iOttie Easy One Touch 4. Chociaż same rozwiązania montowane bezpośrednio na desce rozdzielczej nie są dziś niczym nowym, to jeśli szukamy czegoś sprawdzonego i niezawodnego, offerta iOttie powinna znajdować się na samej górze naszej potencjalnej listy zakupów. Ten idealny towarzysz podróży świetnie łączy w sobie funkcjonalność z bezpieczeństwem podczas jazdy.

Uchwyt iOttie Easy One Touch 4

Zalety

  • Prosty montaż uchwytu
  • Działa tak samo na deskach rozdzielczych jak i szybach
  • Możliwość korzystania z telefonu zarówno w trybie portretowym jak i krajobrazowym
  • Pewne, bezpieczne mocowanie

 

Wady

  • Nie jest to z pewnością najtańsza oferta dostępna na rynku w porównaniu do innych producentów

 

Uchwyt iOttie Easy One Touch 4 – Co nam się w nim podoba?

Zważywszy na to, że jest to pierwszy uchwyt samochodowy, jaki kiedykolwiek kupiłem, wahałem się nieco przed przystąpieniem do jego montażu, ponieważ nie byłem pewien, czego się spodziewać. Na szczęście iOttie sprawia, że ​​cała czynność jest tak prosta jak to tylko możliwe.

Na początek musimy umieścić okrągłą podkładkę na desce rozdzielczej lub przedniej szybie samochodu. Następnie zostawiamy takie mocowanie na pół godziny, umieszczamy na nim uchwyt, popychamy dźwignię ssania i gotowe. Nie są do tego wymagane żadne narzędzia ani wcześniejsza wiedza, co zapewnia doskonałe pierwsze wrażenie produktu, w którym ciężko jest się do czegokolwiek przyczepić.

Po zamontowaniu uchwytu w samochodzie, korzystanie z niego jest również dziecinnie proste. Istnieje kilka różnych pokręteł, które można tu poluzować lub dokręcić, aby dostosować położenie ramienia uchwytu i tym samym uzyskać idealne dopasowanie do naszych potrzeb. Uchwyt można przesuwać w górę oraz w dół, podczas gdy samo ramię można wydłużyć lub skrócić. Dodatkowo uchwyt jest obracalny, co pozwala nam zdecydować, czy wolimy, aby nasz telefon był trzymany w pionie, czy też w poziomie.

Aby umieścić telefon w uchwycie, pchnijmy dwie poziome wypustki do wewnątrz. Spowoduje to, że ramiona się otworzą, a kiedy już to zrobią, wystarczy wówczas docisnąć telefon do dużego przycisku z logo iOttie. Naciśnięcie tego przycisku spowoduje, że ramiona zamkną się na bokach telefonu. Aby produkt był kompatybilny z szeroką gamą urządzeń o różnych rozmiarach, dolne nóżki można w razie potrzeby wyciągnąć.

Przed wyruszeniem w drogę upewnijmy się też, że wszystko jest właściwe dokręcone. Jak już doszliśmy do tego etapu i uchwyt nie okazuje żadnych oznak poluzowania, możemy śmiało przemierzać nawet najbardziej wymagające trasy.

 

Uchwyt iOttie Easy One Touch 4 – Co nam się w nim nie podoba?

Jeśli chodzi o negatywne aspekty, jedynym minusem, jaki przychodzi mi do głowy w odniesieniu do iOttie Easy One Touch 4, jest jego cena. Choć rzecz jasna nie mówimy tu o kwotach, na które trzeba by zaciągać kredyty, nie da się ukryć, że na rynku sporo jest konkurencyjnych uchwytów, które dostaniemy nawet za połowę ceny tego konkretnego modelu od iOttie.

Nie mogę mówić, czy w przypadku tych tańszych wariantów jakość idzie w parze z ceną, ale mając szczególnie ograniczony budżet lub zwyczajnie nie chcąc wydawać dużo pieniędzy na uchwyt samochodowy, One Touch 4 może okazać się dla nas zbyt wymagającym produktem.

iOttie Easy One Touch 4

Faktem jest, że istnieją setki uchwytów teflonowych na deskę rozdzielczą, ale szukając czegoś, czego możemy być pewni i o czym wiemy, że po prostu sprawdzi się w praktyce, ciężko trafić lepiej niż One Touch 4 od iOttie.

Proces montażu tego uchwytu jest prosty, a oferowany zakres modyfikacji pod kątem rozmiaru i widoku zapewni nam optymalny poziom bezpieczeństwa i komfortu podczas podróży samochodem.

Nasza ocena: 5/5

Tak jak wspomnieliśmy wcześniej, niektórzy mogą uznać ten uchwyt za przesadnie drogi w porównaniu z tańszymi opcjami dostępnymi na rynku, ale mając okazję testować go w praktyce na przestrzeni ostatniego tygodnia, uważam, że jest to kwota, która szybko się zwraca i osobiście nie mógłbym być bardziej zadowolony z tego produktu.

 

 

Źródło: www.androidcentral.com