Easy One Touch Wireless 2 od iOttie umożliwia szybkie bezprzewodowe ładowanie Qi na smartfonach Google Pixel

Easy One Touch Wireless 2 od iOttie umożliwia szybkie bezprzewodowe ładowanie Qi na smartfonach Google Pixel

iOttie, wiodąca firma produkująca akcesoria mobilne, opracowała swój najnowszy uchwyt samochodowy Easy One Touch Wireless 2. Jest to pierwszy taki uchwyt na smartfony oferujący szybkie bezprzewodowe ładowanie telefonu Google Pixel. iOttie współpracuje z zespołem Google, aby stać się jednym z pierwszych certyfikowanych producentów mających w swojej ofercie produkt Made for Google Pixel, który zapewni nam szybkie ładowanie w trasie.

Uchwyt Easy One Touch Wireless 2 posiada certyfikowaną przez Qi funkcję bezprzewodowego ładowania wszystkich smartfonowych urządzeń dostępnych na rynku i pozwala użytkownikom mocować i z powrotem wyciągać z uchwytu telefony dzięki opatentowanemu mechanizmowi blokowania i zwalniania Easy One Touch. Po zablokowaniu smartfona technologia bezprzewodowego ładowania Qi zapewnia urządzeniu zasilanie bez potrzeby stosowania dodatkowych kabli.

Easy One Touch Wireless 2 jest w stanie szybko naładować smartfon Google Pixel i dowolne inne urządzenia przy mocy wyjściowej 10 W, a nawet zadba o zasilanie iPhone’a przy mocy 7,5 W. Produkt oferuje dodatkowo dwa wariantach montażowe i może on bezpiecznie stać się częścią  każdego pojazdu po przyczepieniu go do otworu wentylacyjnego lub wejścia na płyty CD.

Easy One Touch Wireless 2 posiada też całkowicie nową stopę (podpórkę), którą można regulować za pomocą specjalnego przycisku. Easy One Touch 2 od iOttie do zamocowania na otworze wentylacyjnym lub wejściu na płyty CD zapewni nam moc i wszechstronność w trasie oraz zadba o naszą bezpieczniejszą jazdę niezależnie od samochodu, jakim podróżujemy.

Najważniejsze cechy produktu:

  • Bezprzewodowe ładowanie Qi dla Google Pixel i Androidów przy mocy 10 W oraz iPhone’a przy mocy 7,5 W
  • Opatentowany amerykański mechanizm Easy One Touch umożliwia montaż urządzenia jedną ręką.
  • Dwa warianty montażu: na otworze wentylacyjnym lub wejściu na płyty CD.
  • Nowa regulowana stopa z przyciskiem może być dopasowana do dużych i bardzo dużych smartfonów.
  • Elegancka i kompaktowa budowa akcentuje wnętrza samochodowe.

 

Źródło: www.androidcentral.com