Bezprzewodowa podkładka ładująca iOttie iON, którą można zabrać ze sobą wszędzie

Bezprzewodowa podkładka ładująca iOttie iON, którą można zabrać ze sobą wszędzie

Ładowarki bezprzewodowe są niesamowitym wynalazkiem. Nie ma nic lepszego niż położyć na czymś telefon, by za moment podnieść go i cieszyć się pięknie naładowaną baterią. Wszystko to jest świetne i w ogóle, ale mniej świetne są projekty, które wyglądają dokładnie tak samo i sprawiają wrażenie, jakby projektowały je maszyny, nie ludzie. iOttie iON na szczęście nie ma z tym problemu dzięki swojemu wykonaniu z miękkiej tkaniny, które prezentuje się stylowo niezależnie od tego, czy leży obok komputera w biurze czy na szafce przy łóżku w domu. Jakby tego mało, zestawy iOttie iON zawierają także zasilacz sieciowy, aby jeszcze bardziej ułatwić nam życie.

 

Zapomnij o kablach!

Bezprzewodowa podkładka ładująca iOttie iON, którą można zabrać ze sobą wszędzie

Kompaktowa i super wydajna bezprzewodowa podkładka ładująca iOttie iON z zasilaczem sieciowym

iOttie iON współpracuje z dowolnym urządzeniem posiadającym funkcję ładowania bezprzewodowego Qi. Produkt jest wykonany z miękkiej tkaniny w kolorze ciemnoszarym, która dobrze wygląda w domu i zapewnia telefonowi wolne od zarysowań miejsce do odpoczynku. Podkładka jest naprawdę kompaktowa, więc łatwo będzie nam ją wziąć ze sobą w podróż na wakacje lub do biura.

Bezprzewodowa podkładka ładująca iOttie iON posiada certyfikację Qi, dzięki czemu zapewnia szybkie ładowanie urządzeń obsługujących tę funkcję, podczas gdy elegancki design pozwoli nam uczynić z tego produktu ciekawy dodatek dla wystroju domu czy miejsca pracy. Podkładka szczególnie ładnie komponuje się z półką na telewizor w salonie, gdyby ktoś szczególnie lubił ładować swój telefon podczas oglądania telewizji. Na górze urządzenia znajduje się mały, silikonowy pierścień, który zapobiega ślizganiu i zapewnia przyczepność. Mały ekran umieszczony z przodu urządzenia informuje o nas prawidłowym ładowaniu telefonu.

Istnieją dwie wersje produktu iOttie iOn: iON Plus i iON Mini. Ta druga jest na tyle kompaktowa, że możemy bez problemu włożyć ją do torebki lub plecaka i zabrać ze sobą wszędzie. Biorąc pod uwagę, że produkt jest również wyposażony we własny zasilacz sieciowy, dysponujemy wszystkim, czego potrzeba do bezprzewodowego ładowania w dowolnym miejscu, co w połączeniu z jakościowym i miłym dla oka wykonaniem znacząco wyróżnia ten produkt na tle konkurencji.

 

 

Źródło: www.androidcentral.com