Bezpieczniejsza jazda samochodem dzięki magnetycznym uchwytom na telefon iOttie iTap

Bezpieczniejsza jazda samochodem dzięki magnetycznym uchwytom na telefon iOttie iTap

Jazda samochodem jest już wystarczająco niebezpieczna bez jednoczesnego trzymania telefonu w rękach. Jeśli nie macie jeszcze uchwytu na telefon w swoim pojeździe, nawet nie wiecie, ile czasu i nerwów tracicie z tego powodu. Na szczęście z pomocą przychodzi nam producent iOttie.

Warto mieć jednak na uwadze, że każdy z uchwytów iOttie to mocowanie zbudowane i zaprojektowane w taki sposób, aby pasowało do konkretnej konfiguracji, dlatego zalecamy wam sprawdzić swój pojazd przed zakupem tego produktu i upewnić się, czy na pewno będzie on kompatybilny z waszą deską rozdzielczą i jej okolicami.

 

Bezpieczniejsza jazda samochodem dzięki magnetycznym uchwytom na telefon iOttie iTap

 

Najbardziej uniwersalny z uchwytów iOttie, z którego powinna zapewne będą w stanie skorzystać kierowcy większości pojazdów, to uchwyt magnetyczny iOttie iTap przyczepiany na desce rozdzielczej samochodu.

Z drugiej strony, iOttie posiada również w swojej ofercie inne modele. Jeden z nich wpina się na przykład w otwór wentylacyjny wewnątrz samochodu, a inny – w gniazdo odtwarzacza płyt CD. Każda z tych opcji to nie tylko opłacalny wybór, ale także świetna okazja cenowa, jako że produkty iOttie są relatywnie niedrogie, jeśli by wziąć pod uwagę poziom komfortu i wygody, jaki oferują w zamian.

 

Bezpieczniejsza jazda samochodem dzięki magnetycznym uchwytom na telefon iOttie iTap

Magnetyczny uchwyt na telefon iOttie iTap przyczepiany na desce rozdzielczej samochodu

 

Okazja jakich mało!

Wiele samochodowych uchwytów na telefon produkcji iOttie jest obecnie dostępnych w sprzedaży online, w tym model przylegający do deski rozdzielczej i inny, który można wsunąć w stary, zakurzony odtwarzacz płyt CD, z którego prawdopodobnie mało który z nas korzysta w dzisiejszych czasach.

Uchwyt magnetyczny montowany na desce rozdzielczej, czyli iOttie iTap, jest w stanie pomieścić większość smartfonów, zarówno z etui jak i bez niego. Model ten jest wyposażony w metalowe elementy które przyczepia się do telefonu za pomocą taśmy samoprzylepnej, tudzież wolną przestrzeń między telefonem a obudową, dzięki czemu możemy łatwo przymocować telefon do uchwytu za każdym razem, gdy wsiadamy do pojazdu.

Sama podstawka jest wystarczająco kompaktowa i nigdy nie przeszkadza podczas jazdy, a dodatkowo umożliwia nam obracanie urządzeniem o 360 stopni, dzięki czemu możemy używać naszego smartfonu zarówno w trybie pionowym (porterowym), jak i poziomym (krajobrazowym).

Używając recenzji w serwisie Amazon jako punktu odniesienia, nie mamy wątpliwości, że iOttie iTap to solidny produkt – już ponad tysiąc zadowolonych klientów oceniło ten uchwyt pozytywnie, dając mu ogólną notę na poziomie 3,9 z 5 możliwych gwiazdek.

 

 

Źródło: www.androidcentral.com