Recenzja: Uchwyt samochodowy iOttie dla iPhone’a X i 8 z funkcją bezprzewodowego ładowania Qi Wireless

Recenzja: Uchwyt samochodowy iOttie dla iPhone’a X i 8 z funkcją bezprzewodowego ładowania Qi Wireless

Dawno temu wymieniłem mój dedykowany moduł GPS na aplikację GPS iPhone’a, ale zawsze szukałem ładnego uchwytu samochodowego dla tego telefonu. Teraz, gdy iPhone 8 i iPhone X obsługują bezprzewodowe ładowanie oparte na technologii Qi Wireless, uchwyt samochodowy iOttie Easy One Touch Wireless oferuje elastyczne opcje montażu oraz, jak sama nazwa wskazuje, wbudowane bezprzewodowe ładowanie dla iPhone’a. Dostępna jest tu też funkcja szybkiego odczepu, a po wsunięciu telefonu uchwyt automatycznie blokuje się za pomocą specjalnego mechanizmu. Istnieje również opcjonalna „stópka”, która pozwoli utrzymać telefon w stałej pozycji.

Uchwyt samochodowy iOttie oferuje mocną przyczepność zarówno telefonu, jak i deski rozdzielczej lub przedniej szyby. Istnieje wiele połączeń, które umożliwiają ustawienie uchwytu i telefonu iPhone w pożądany sposób, ale prawdziwym atutem jest zintegrowane bezprzewodowe ładowanie Qi. Szczerze mówiąc, nie byłem w stanie sprawić, aby ładowanie odbywało się konsekwentnie (zarówno z etui, jak i bez niego), dopóki firma Apple nie wypuściła aktualizacji systemu operacyjnego iOS 11.2 z obsługą szybkiego ładowania. Jeśli więc masz problemy w tej kwestii, upewnij się najpierw, że dokonałeś lub dokonałaś aktualizacji do najnowszej wersji systemu iOS. Mając to za sobą, iOttie bez przeszkód ładował mojego iPhone’a.

Co ciekawe, uchwyty samochodowe iOttie są przeznaczone nie tylko dla iPhone’ów i obsługują w istocie wiele różnych rozmiarów telefonów. Oferują również uchwyt montowany na wejście na płyty CD i uchwyt-klips mocowany na otworze wentylacyjnym – oba sprzedawane oddzielnie, a więc mam całkiem szeroki wybór. Chciałbym zobaczyć opcję mocowania dla uchwytu na kubek tylko po to, aby odciążyć od dodatkowych gadżetów mój zestaw stereo i deskę rozdzielczą, a także – i może przede wszystkim – przednią szybę w moim samochodzie.

Zalety

  • Mocny zaczep
  • Elastyczny i łatwy do ustawienia w wybranej pozycji
  • Zintegrowana funkcja bezprzewodowego ładowania Qi Wireless
  • Obsługuje wiele różnych rozmiarów telefonów
  • iOttie sprzedaje również wersje uchwytów mocowanych na otworze wentylacyjnym lub wejściu na płyty CD

Wady

  • Brak opcji mocowania dla uchwytu na kubek

Końcowy werdykt

Jeśli szukasz uchwytu samochodowego dla iPhone’a X, uchwyty od iOttie wychodzą naprzeciw wszystkim możliwym oczekiwaniom w zakresie umocowania Twojego telefonu, a nawet jego bezprzewodowego ładowania.

 

Źródło: www.iphonelife.com