Recenzja: Uchwyt samochodowy do telefonu iOttie Easy One Touch 3

Wahałem się przed recenzowaniem kolejnego uchwytu samochodowego do telefonu, ale cieszę się, że zrobiłem to dla iOttie Easy One Touch 3. Już sama jakość wykonania tego produktu wyróżnia go na tle większości innych mocowań do samochodu, choć ostatecznie to świetne opcje konfiguracji są tym, co naprawdę czyni ten sprzęt wyjątkowym.

The front of the box.

Przód pudełka

The back of the box.

Tył pudełka

Uchwyt samochodowy do telefonu iOttie Easy One Touch 3 składa się z trzech części. Pierwszą z nich jest podstawa (baza) do mocowania, posiadająca unikalne ramię teleskopowe. Druga to podstawka na smartfon, która jest kompatybilna z urządzeniami o szerokości do 3,5 cala (i nie mniejszej niż 2,3 cala), co w celach referencyjnych jest więcej niż wystarczające dla mojego przewymiarowanego iPhone’a 6 Plus w obudowie Rokform. Trzecia część to tzw. Dashboard Gel Pad, czyli podkładka z żelem, która pozwala zamontować sprzęt na desce rozdzielczej pojazdu, nawet przy dzisiejszych silnie teksturowanych powierzchniach.

The package contents.

Zawartość opakowania

Out of the wrappers.

Po wyjęciu z folii

The arm at maximum telescope.

Ramię teleskopowe przy maksymalnym rozłożeniu

Another view of the cradle.

Podstawa uchwytu z innej perspektywy

Proces montażu jest prosty:

  1. Podłącz bazę do przegubu kulowego na podstawie montażowej.
  2. Zdecyduj, czy wolisz mocowanie na desce rozdzielczej (użyj podkładki z żelem), czy też na przedniej szybie. Tak czy inaczej, połączenie jest wyjątkowo bezpieczne nawet przed zabezpieczeniem mocowania poprzez zaciągnięcie dźwigni (wiem, o czym mówię, ponieważ miałem okazję przestawiać uchwyt na mojej szybie i trudno było go od niej odczepić!).
  3. Zaciągnij dźwignię, aby umocować uchwyt.
  4. Dokręć wszystkie pokrętła.
  5. Naciśnij paski zwalniające na podstawie celem ich zablokowania.
  6. Połóż smartfon na zapadce „Easy One Touch Trigger”, która automatycznie zablokuje ramiona, zabezpieczając urządzenie. W razie potrzeby wyreguluj dolną podpórkę stopy.

My Apple iPhone 6 Plus in the mount.

Mój iPhone 6 Plus wewnątrz uchwytu

Następnie możesz wykonać dowolne inne zmiany, w tym dostosować długość teleskopowego ramienia. Naprawdę nie mogę sobie wyobrazić sytuacji, w której nie byłbyś lub nie byłabyś w stanie dopasować swojego smartfonu dokładnie tak, jak tego potrzebujesz. Oferta iOttie jest zdecydowanie godna polecenia, jeśli szukasz wysokiej klasy uchwytu samochodowego do swojego smartfona.

How my phone is mounted in my car.

A oto, jak zamontowany jest telefon w moim samochodzie

Another angle.

Inny kąt

It's easy to position into portrait.

Łatwo jest też ustawić telefon w pionie

 

Dziękujemy iOttie za tę recenzję.

 

Źródło: armchairarcade.com